Slovakia_24 Elektronická dátová schránka | príjem správ | ČR | ELYOTT Bratislava (+421) 948 600 200 | CZ_24 Elektronická dátová schránka | príjem správ | ČR | ELYOTT Praha (+420) 721 96 55 86 | info@skcompanies.sk |                    :: only the best is our standard ::

ELYOTT
 • Úvod
datova_schranka_mojedatovaschranka Elektronická dátová schránka | príjem správ | ČR | ELYOTT

Elektronické dátové schránky - Česká republika

Potrebujete spravovať Elektronickú dátovú schránku vo Vašej existujúcej českej spoločnosti?

Prijímanie správ do Elektronickej dátovej schránky v Českej republike.

POMÔŽEME VÁM SO SPRÁVOU VAŠEJ DÁTOVEJ SCHRÁNKY!

V Českej republike má každá právnická osoba zriadenú elektronickú dátovú schránku na portály mojedatovaschranka.cz na doručovanie úradných rozhodnutí. 

Dátová schránka je pre každú spoločnosť aktivovaná ihneď po jej založení.

Od tohto okamihu je pre všetkých štatutárov spoločností dôležité zabezpečiť pre spoločnosť príjem elektronických dátových správ, pretože inak hrozí, že sa o doručenej správe, ktorá Vám bude doručená ani len nedozviete!

Elektronicky doručené úradné rozhodnutie je rovnocenné rozhodnutiu, ktoré orgán verejnej moci doručuje v papierovej forme.

Doručenie správy je potvrdené prostredníctvom elektronickej doručenky zasielanej do schránky. Dátovú schránku je preto potrebné pravidelne kontrolovať, či Vám neboli doručené nové správy. 

Kto má prístup do elektronickej schránky?

Prístupy do elektronických dátových schránok majú len štatutárni zástupcovia (konatelia) spoločností cez portál mojedatovaschranka.cz.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme prijímanie správ do dátovej schránky Vašej spoločnosti na základe plnej moci. Pri každej prijatej správe do vašej elektronickej schránky Vám príde notifikácia na váš email.


 

Koľko stojí nastavenie príjmu správ v dátovej schránke?

Koľko stojí nastavenie príjmu správ v dátovej schránke? Perfektná cena za správu schránky

Naše ceny za nastavenie príjmu správ v dátovej schránke vo Vašej spoločnosti sú férové a transparentné. Nezmlčiavame skryté a dodatočné poplatky, u nás vždy viete, koľko vás bude spoločnosť alebo doplnková služba stáť.

pokračovať...


Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou!

Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou! Platca DPH v ponuke!

Máte možnosť rozbehnúť zaujímavý projekt, ale potrebujete konať rýchlo? Odporúčame vám kúpu slovenskej ready-made spoločnosti, s ktorou môžete začať podnikať okamžite! Ponúkame ready-made platca DPH, alebo neplatca DPH. Všetky spoločnosti sú bez obchodnej histórie, v prípade záujmu máme však k dispozícii aj spoločnosti s podnikateľskou históriou.

pokračovať...

 


Oslovila vás naša ponuka?

Postup pri nastavení príjmu správ do dátovej schránky

Jednoduchý postup pri nastavení príjmu správ do dátovej schránky vo Vašej spoločnosti.

 • 1. Objednávka

  1. Objednávka

  Vyplňte prosím buď NEZÁVÄZNÚ objednávku alebo ZÁVÄZNÚ objednávku uvedenú nižšie, alebo nás telefonicky kontaktujte. Následne Vám zašleme e-mail, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných pre nastavenie príjmu správ do dátovej schránky Vašej spoločnosti.
 • 2. Príprava

  2. Príprava

  Po obdržaní údajov Vám naši odborníci zabezpečia prípravu kompletných listín. Jedná sa hlavne o dokumentáciu súvisiacu s nastavením prístupu do Vašej dátovej schránky, ktorú Vám zašleme so všetkými potrebnými inštrukciami.
 • 3. Nastavenie a komunikácia

  3. Nastavenie a komunikácia

  Po podpísaní dokumentov zabezpečíme nastavenie prístupu do Vašej dátovej schránky a zabezpečíme, aby všetky doručené správy boli preposielané na Vami zadanú e-mailovú adresu. O všetkom ste informovaní.
 • 4. Preposielanie správ

  4. Preposielanie správ

  Každá doručená správa do Vašej dátovej schránky je Vám preposlaná na Vami zadanú e-mailovú adresu.


Správa DÁTOVEJ schránky

Správa DÁTOVEJ schránky Nezáväzná objednávka

Ak vás oslovila naša ponuka na správu DÁTOVEJ schránky spoločnosti, vyplňte prosím nasledovný objednávkový formulár - NEZÁVÄZNÚ objednávku.
Je to veľmi jednoduché, nezaberie Vám to viac ako 2 minúty. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme dokončili Vašu objednávku.

Pokračovať...


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Priamy kontakt

Alebo nás skontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom a všetko hneď vybavíme!

Volajte tel. č. (+421) 948 600 200, alebo píšte na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pokračovať...

 


Buďte informovaní!
Odoberať náš newsletter

Nasledujte nás

Ešte neodchádzajte prosím!

Nezaujala Vás naša ponuka?
Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše dojmy.

Kontaktovať podporu   Zanechať správu


Buďte vždy informovaní!

convertforms-20 Elektronická dátová schránka | príjem správ | ČR | ELYOTT

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a buďte vždy informovaní o dianí vo svete podnikania. O našich bezkonkurenčných cenách a akciách sa vždy dozviete ako prví!
Pretože KTO PRV PRÍDE... TEN PROFITUJE!