Slovakia_24 Konečný užívateľ výhod | rýchly a lacný zápis do OR | ELYOTT Bratislava (+421) 948 600 200 | CZ_24 Konečný užívateľ výhod | rýchly a lacný zápis do OR | ELYOTT Praha (+420) 721 96 55 86 | info@skcompanies.sk |                    :: only the best is our standard ::

ELYOTT

Konečný užívateľ výhod

Nová povinnosť pre každú s.r.o.!

POMÔŽEME VÁM VYKONAŤ ZÁPIS DO OBCHODNÉHO REGISTRA!

Každá s.r.o. musí nahlásiť obchodnému registru do konca roka 2019 údaje o tzv. konečnom užívateľovi výhod. My v ELYOTT sme pripravení vám rýchlo a lacno prejsť týmto procesom.


 

Koľko stojí zápis konečného užívateľa výhod?

Koľko stojí zápis konečného užívateľa výhod? Najlepšia cena na trhu: 35 €!

Naša cena za zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra je férová a transparentná. Nezmlčiavame skryté a dodatočné poplatky, u nás vždy viete, koľko vás bude spoločnosť alebo doplnková služba stáť.

pokračovať...


Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou!

Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou! Platca DPH v ponuke!

Podnikajte okamžite s ready-made s.r.o.! Ponúkame ready-made platca DPH, alebo neplatca DPH. Všetky spoločnosti sú bez obchodnej histórie, v prípade záujmu máme však k dispozícii aj spoločnosti s podnikateľskou históriou.

pokračovať...

 


Oslovila vás naša ponuka?

Postup pri vykonaní zápis konečného užívateľa výhod do OR

Jednoduchý postup pri zápise KUV vo Vašej spoločnosti do obchodného registra.

 • 1. Objednávka

  1. Objednávka

  Vyplňte prosím buď NEZÁVÄZNÚ objednávku v kontaktnom formulári uvedenom nižšie, alebo nás telefonicky kontaktujte. Následne Vám zašleme e-mail, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných pre uskutočnenie zápisu KUV vo Vašej slovenskej spoločnosti.
 • 2. Príprava

  2. Príprava

  Po obdržaní údajov Vám naši odborníci zabezpečia prípravu kompletných listín. Jedná sa hlavne o dokumentáciu súvisiacu so zápisom konečného užívateľa výhod (KUV) vo Vašej spoločnosti, ktorú Vám zašleme so všetkými potrebnými inštrukciami.
 • 3. Komunikácia

  3. Komunikácia

  Po podpísaní dokumentov zabezpečíme komunikáciu s obchodným registrom a zapíšeme konečného užívateľa výhod vo Vašej spoločnosti.
 • 4. Odovzdanie

  4. Odovzdanie

  Odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu, vrátane vrátane výpisu z Obchodného registra obsahujúci už vykonané požadované zmeny v spoločnosti.


Objednať KUV

Objednať KUV Nezáväzná objednávka

Ak vás oslovila naša ponuka na vykonanie zápisu konečného užívateľa výhod v spoločnosti, vyplňte prosím nasledovný objednávkový formulár - NEZÁVÄZNÚ objednávku.
Je to veľmi jednoduché, nezaberie Vám to viac ako 2 minúty. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme dokončili Vašu objednávku.

Pokračovať...


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Priamy kontakt

Alebo nás skontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom a všetko hneď vybavíme!

Volajte tel. č. (+421) 948 600 200, alebo píšte na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pokračovať...

 


Tags: Konečný užívateľ výhod

Buďte informovaní!
Odoberať náš newsletter

Nasledujte nás