Slovakia_24 Likvidácia spoločnosti | Slovensko | ELYOTT Bratislava (+421) 948 600 200 | CZ_24 Likvidácia spoločnosti | Slovensko | ELYOTT Praha (+420) 721 96 55 86 | info@skcompanies.sk |                    :: only the best is our standard ::

ELYOTT

Likvidácia slovenskej spoločnosti a ukončenie podnikania

Chcete ukončiť podnikanie a vymazať Vašu firmu z Obchodného registra?

Pomôžeme Vám v súlade s platnou legislatívou ukončiť svoju podnikateľskú činnosť a to čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.
Ak potrebujete zrušiť Vašu spoločnosť a nemáte dostatok času a vedomostí aby ste celý proces zrušenia vykonali sami...

Poradíme Vám, ktorá z nasledovných dostupných variant zrušenia spoločnosti je pre Vás najvýhodnejšia. Samozrejmosťou je príprava všetkých potrebných podkladov pre zrušenie spoločnosti a vykonanie všetkých administratívnych úkonov za Vás.

4 najčastejšie spôsoby ako zrušiť spoločnosť:

 • likvidácia spoločnosti
 • zrušenie spoločnosti z úradnej moci "ex offo"
 • zlúčenie spoločnosti do inej (fúzia)
 • predaj spoločnosti

V prípade, ak disponujete spoločnosťou, ktorú máte záujem okamžite odpredať, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe odpredaja Vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás tiež ak potrebujete zlikvidovať firmu, vymazať firmu z obchodného registra, zlúčiť firmu, ukončiť podnikanie, odpredať podiel vo firme, zmeniť konateľa, zmeniť sídlo.


 

Koľko stojí likvidácia slovenskej spoločnosti?

Koľko stojí likvidácia slovenskej spoločnosti? Ukončite svoje podnikanie teraz

Naše ceny za okamžitú a diskrétnu likvidáciu slovenskej spoločnostiférové a transparentné. Nezmlčiavame skryté a dodatočné poplatky, u nás vždy viete, koľko vás bude spoločnosť alebo doplnková služba stáť.

pokračovať...


Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou!

Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou! Platca DPH v ponuke!

Potrebujete rozšíriť svoje pôsobenie Slovensku? Odporúčame vám kúpu slovenskej ready-made spoločnosti. Podnikajte okamžite so slovenskou ready-made s.r.o.! Ponúkame ready-made platca DPH, alebo neplatca DPH. Všetky spoločnosti sú bez obchodnej histórie, v prípade záujmu máme však k dispozícii aj spoločnosti s podnikateľskou históriou.

pokračovať...

 


Oslovila vás naša ponuka?

Postup pri likvidácii slovenskej spoločnosti

Jednoduchý postup pri likvidácii Vašej slovenskej spoločnosti.

 • 1. Objednávka

  1. Objednávka

  Vyplňte prosím buď NEZÁVÄZNÚ objednávku alebo ZÁVÄZNÚ objednávku uvedenú nižšie, alebo nás telefonicky kontaktujte. Následne Vám zašleme e-mail, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných pre likvidáciu Vašej slovenskej spoločnosti.
 • 2. Príprava

  2. Príprava

  Po obdržaní údajov Vám naši odborníci zabezpečia prípravu kompletných listín. Jedná sa hlavne o dokumentáciu súvisiacu s likvidáciou spoločnosti, ktorú Vám zašleme so všetkými potrebnými inštrukciami.
 • 3. Komunikácia

  3. Komunikácia

  Po podpísaní dokumentov zabezpečíme komunikáciu s úradmi ako je obchodný register, okresný úrad odbor živnostenského podnikania, daňový úrad, alebo ostatné služby podľa vašich požiadaviek.
 • 4. Odovzdanie

  4. Odovzdanie

  Odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu, vrátane potvrdenia o výmaze spoločnosti z Obchodného registra.


Objednať likvidáciu firmy

Objednať likvidáciu firmy Nezáväzná objednávka

Ak vás oslovila naša ponuka na likvidáciu spoločnosti, vyplňte prosím nasledovný objednávkový formulár - NEZÁVÄZNÚ objednávku.
Je to veľmi jednoduché, nezaberie Vám to viac ako 2 minúty. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme dokončili Vašu objednávku.

Pokračovať...


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Priamy kontakt

Alebo nás skontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom a všetko hneď vybavíme!

Volajte tel. č. (+421) 948 600 200, alebo píšte na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pokračovať...

Buďte informovaní!
Odoberať náš newsletter

Nasledujte nás

Ešte neodchádzajte prosím!

Nezaujala Vás naša ponuka?
Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše dojmy.

Kontaktovať podporu   Zanechať správu


Buďte vždy informovaní!

convertforms-20 Likvidácia spoločnosti | Slovensko | ELYOTT

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a buďte vždy informovaní o dianí vo svete podnikania. O našich bezkonkurenčných cenách a akciách sa vždy dozviete ako prví!
Pretože KTO PRV PRÍDE... TEN PROFITUJE!