Slovakia_24 Výkup spoločnosti | odpredaj firmy | Slovensko | ELYOTT Bratislava (+421) 948 600 200 | CZ_24 Výkup spoločnosti | odpredaj firmy | Slovensko | ELYOTT Praha (+420) 721 96 55 86 | info@skcompanies.sk |                    :: only the best is our standard ::

ELYOTT

Výkup slovenskej spoločnosti

Plánujete ukončiť podnikanie a neviete čo s Vašou firmou?
Nechcete platiť daňové licencie za firmu, ktorú už nepotrebujete?

POMÔŽEME VÁM PREDAŤ VAŠU FIRMU V PRIEBEHU PÁR DNÍ!
A ešte na tom aj ZAROBÍTE!

Ak vlastníte spoločnosť, ktorá má vysporiadané všetky záväzky a splnené všetky povinnosti, ale už ďalej nemáte záujem podnikať, môžete Vašu spoločnosť jednoducho ponúknuť na odpredaj a tak legálne ukončiť Vaše podnikanie. Vďaka našej bohatej niekoľkoročnej praxi disponujeme širokou databázou klientov, ktorí majú záujem kúpiť staršiu spoločnosť s históriou. Vašu spoločnosť zaradíme do našej ponuky a nájdeme pre Vás toho najvhodnejšieho kupcu.

Najpodstatnejšou výhodou pre Vás pri predaji Vašej nepotrebnej spoločnosti je, že za jej odpredaj získate peniaze! Na to, aby sa tak stalo, si je potrebné však uvedomiť, že na ďalší predaj sú zaujímavé len určitý typy spoločností.  Ide hlavne o firmy registrované ako platcovia DPH (kvartálny alebo mesačný), spoločnosti s rôznymi netradičnými predmetmi podnikania (viazanými alebo koncesiami), prípadne firmy s daňovou stratou, ktorú si môže nový majiteľ v budúcnosti odpočítať z daní.

Podľa bonity sa určuje i cena spoločnosti. Spoločnosti bez platcovstva DPH, bez pridanej hodnoty sú prakticky nepredajné, resp. ich výkupná cena je veľmi nízka, nakoľko je na trhu o ne veľmi malý záujem.

V prípade, ak disponujete spoločnosťou, ktorá má splnené všetky záväzky a pohľadávky a máte záujem ju okamžite odpredať, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďaľšom postupe odpredaja vašej spoločnosti.


 

Koľko zarobím na výkupe slovenskej spoločnosti?

Koľko zarobím na výkupe slovenskej spoločnosti? Odpredajte svoju firmu teraz

Naše ceny za okamžitý a diskrétny výkup slovenskej spoločnostiférové a transparentné. Nezmlčiavame skryté a dodatočné poplatky, u nás vždy viete, koľko vás bude spoločnosť alebo doplnková služba stáť.

pokračovať...


Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou!

Podnikajte ihneď so slovenskou ready-made firmou! Platca DPH v ponuke!

Potrebujete rozšíriť svoje pôsobenie Slovensku? Odporúčame vám kúpu slovenskej ready-made spoločnosti. Podnikajte okamžite so slovenskou ready-made s.r.o.! Ponúkame ready-made platca DPH, alebo neplatca DPH. Všetky spoločnosti sú bez obchodnej histórie, v prípade záujmu máme však k dispozícii aj spoločnosti s podnikateľskou históriou.

pokračovať...

 


Oslovila vás naša ponuka?

Postup pri výkupe slovenskej spoločnosti

Jednoduchý postup pri výkupe Vašej nepotrebnej slovenskej spoločnosti.

 • 1. Objednávka

  1. Objednávka

  Vyplňte prosím buď NEZÁVÄZNÚ objednávku alebo ZÁVÄZNÚ objednávku uvedenú nižšie, alebo nás telefonicky kontaktujte. Následne Vám zašleme e-mail, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných pre výkup Vašej slovenskej spoločnosti.
 • 2. Príprava

  2. Príprava

  Po obdržaní údajov Vám naši odborníci zabezpečia prípravu kompletných listín. Jedná sa hlavne o dokumentáciu súvisiacu s výkupom spoločnosti, ktorú Vám zašleme so všetkými potrebnými inštrukciami.
 • 3. Komunikácia

  3. Komunikácia

  Po podpísaní dokumentov zabezpečíme komunikáciu s úradmi ako je obchodný register, okresný úrad odbor živnostenského podnikania, daňový úrad, alebo ostatné služby podľa vašich požiadaviek.
 • 4. Odovzdanie

  4. Odovzdanie

  Odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu, vrátane vrátane výpisu z Obchodného registra obsahujúci už nového majiteľa.


Objednať odpredaj firmy

Objednať odpredaj firmy Nezáväzná objednávka

Ak vás oslovila naša ponuka na výkup/odpredaj Vašej nepotrebnej spoločnosti, vyplňte prosím nasledovný objednávkový formulár - NEZÁVÄZNÚ objednávku.
Je to veľmi jednoduché, nezaberie Vám to viac ako 2 minúty. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme dokončili Vašu objednávku.

Pokračovať...


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Priamy kontakt

Alebo nás skontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom a všetko hneď vybavíme!

Volajte tel. č. (+421) 948 600 200, alebo píšte na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pokračovať...

Buďte informovaní!
Odoberať náš newsletter

Nasledujte nás

Ešte neodchádzajte prosím!

Nezaujala Vás naša ponuka?
Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše dojmy.

Kontaktovať podporu   Zanechať správu


Buďte vždy informovaní!

convertforms-20 Výkup spoločnosti | odpredaj firmy | Slovensko | ELYOTT

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a buďte vždy informovaní o dianí vo svete podnikania. O našich bezkonkurenčných cenách a akciách sa vždy dozviete ako prví!
Pretože KTO PRV PRÍDE... TEN PROFITUJE!