Slovakia_24 Likvidácia spoločnosti | Česká republika | ELYOTT Bratislava (+421) 948 600 200 | CZ_24 Likvidácia spoločnosti | Česká republika | ELYOTT Praha (+420) 721 96 55 86 | info@skcompanies.sk |                    :: only the best is our standard ::

ELYOTT

Likvidácia českej spoločnosti a ukončenie podnikania

Chcete ukončiť podnikanie a vymazať Vašu českú firmu z Obchodného registra?

Pomôžeme Vám v súlade s platnou legislatívou ukončiť svoju podnikateľskú činnosť v Českej republike a to čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.
Ak potrebujete zrušiť Vašu spoločnosť a nemáte dostatok času a vedomostí aby ste celý proces zrušenia vykonali sami...

Poradíme Vám, ktorá z nasledovných dostupných variant zrušenia spoločnosti je pre Vás najvýhodnejšia. Samozrejmosťou je príprava všetkých potrebných podkladov pre zrušenie spoločnosti a vykonanie všetkých administratívnych úkonov za Vás.

4 najčastejšie spôsoby ako zrušiť spoločnosť:

 • likvidácia spoločnosti
 • zrušenie spoločnosti z úradnej moci "ex offo"
 • zlúčenie spoločnosti do inej (fúzia)
 • predaj spoločnosti

V prípade, ak disponujete spoločnosťou, ktorú máte záujem okamžite odpredať, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe odpredaja Vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás tiež ak potrebujete zlikvidovať firmuvymazať firmu z obchodného registra, zlúčiť firmu, ukončiť podnikanie, odpredať podiel vo firme, zmeniť konateľa, zmeniť sídlo.


 

Koľko stojí likvidácia českej spoločnosti?

Koľko stojí likvidácia českej spoločnosti? Ukončite svoje podnikanie v ČR teraz

Naše ceny za okamžitú a diskrétnu likvidáciu českej spoločnostiférové a transparentné. Nezmlčiavame skryté a dodatočné poplatky, u nás vždy viete, koľko vás bude spoločnosť alebo doplnková služba stáť.

pokračovať...


Podnikajte ihneď s českou ready-made firmou!

Podnikajte ihneď s českou ready-made firmou! Platca DPH v ponuke!

Potrebujete rozšíriť svoje pôsobenie v Českej republike? Odporúčame vám kúpu českej ready-made spoločnosti. Podnikajte okamžite s českou ready-made s.r.o.! Ponúkame ready-made platca DPH, alebo neplatca DPH. Všetky spoločnosti sú bez obchodnej histórie, v prípade záujmu máme však k dispozícii aj spoločnosti s podnikateľskou históriou.

pokračovať...

 


Oslovila vás naša ponuka?

Postup pri likvidácii čekej spoločnosti

Jednoduchý postup pri likvidácii Vašej českej spoločnosti.

 • 1. Objednávka

  1. Objednávka

  Vyplňte prosím buď NEZÁVÄZNÚ objednávku alebo ZÁVÄZNÚ objednávku uvedenú nižšie, alebo nás telefonicky kontaktujte. Následne Vám zašleme e-mail, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných pre likvidáciu Vašej českej spoločnosti.
 • 2. Príprava

  2. Príprava

  Po obdržaní údajov Vám naši odborníci zabezpečia prípravu kompletných listín. Jedná sa hlavne o dokumentáciu súvisiacu s likvidáciou spoločnosti, ktorú Vám zašleme so všetkými potrebnými inštrukciami.
 • 3. Komunikácia

  3. Komunikácia

  Po podpísaní dokumentov zabezpečíme komunikáciu s úradmi ako je obchodný register, okresný úrad odbor živnostenského podnikania, daňový úrad, alebo ostatné služby podľa vašich požiadaviek.
 • 4. Odovzdanie

  4. Odovzdanie

  Odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu, vrátane potvrdenia o výmaze spoločnosti z Obchodného registra.


Objednať likvidáciu firmy

Objednať likvidáciu firmy Nezáväzná objednávka

Ak vás oslovila naša ponuka na likvidáciu spoločnosti, vyplňte prosím nasledovný objednávkový formulár - NEZÁVÄZNÚ objednávku.
Je to veľmi jednoduché, nezaberie Vám to viac ako 2 minúty. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme dokončili Vašu objednávku.

Pokračovať...


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Priamy kontakt

Alebo nás skontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom a všetko hneď vybavíme!

Volajte tel. č. (+421) 948 600 200, alebo píšte na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pokračovať...

Buďte informovaní!
Odoberať náš newsletter

Nasledujte nás

Ešte neodchádzajte prosím!

Nezaujala Vás naša ponuka?
Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše dojmy.

Kontaktovať podporu   Zanechať správu


Buďte vždy informovaní!

convertforms-20 Likvidácia spoločnosti | Česká republika | ELYOTT

Zaregistrujte sa do nášho newslettera a buďte vždy informovaní o dianí vo svete podnikania. O našich bezkonkurenčných cenách a akciách sa vždy dozviete ako prví!
Pretože KTO PRV PRÍDE... TEN PROFITUJE!