Slovakia_24 Slovak virtual office Bratislava (+421) 948 600 200 | CZ_24 Slovak virtual office Praha (+420) 721 96 55 86 | info@skcompanies.sk |                    :: only the best is our standard ::

ELYOTT
bratislava_slovakia Slovak virtual office

Poskytnutie sídla spoločnosti a virtuálna kancelária

Potrebujete poskytnúť sídlo v Bratislave pre svoju novú alebo existujúcu slovenskú spoločnosť?

Nechcete už platiť zbytočné náklady za kancelárie, ktoré nevyužijete?

Virtuálne sídlo v Bratislave a služba virtuálna kancelária je potom to správne riešenie pre vás! Ak teda potrebujete optimalizovať a znížiť svoje náklady...

SKCompanies.sk, člen medzinárodnej investičnej skupiny ELYOTT INVESTMENT GROUP Inc., je tým správnym partnerom pre Vás. Pôsobíme v oblasti podnikateľského poradenstva od roku 2005 a za tú dobu sme úspešne obslúžili tisíce klientov, ktorí potrebovali poskytnúť virtuálne sídlo a začať podnikať na Slovensku. V súčasnej dobe dokážeme poskytnúť prenájom sídla takmer kdekoľvek na území Slovenskej republiky. Vďaka nášmu širokému portfóliu služieb, sme schopní poskytnúť našim klientom služby virtuálnej kancelárie v Bratislave, Komárne a taktiež aj v iných mestách v Slovenskej republike.

Poskytnúť registračné sídlo v Bratislave obchodným spoločnostiam, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory je služba, ktorú našim klientom prinášame už od roku 2005.
Prostredníctvom nášho Office Centra vám v Bratislave dokážeme poskytnúť registračné sídlo na lukratívnej adrese.

Prenájom sídla v II.obvode v Bratislave, v novostavbe administratívneho business centra na KLINCOVEJ ulici. Veľkou výhodou je výhodná poloha, rýchla dostupnosť do absolútneho centra Bratislavy, výborná občianska vybavenosť. Poskytnutie sídla na Klincovej ulici v našom Office Centre Klincová Vám zaručene zvýši kredit pred Vašimi obchodnými partnermi.

Služba poskytovania registračného sídla (alebo kontaktnej adresy) má určite nesporne veľa výhod. Využívajú ju najmä zahraničné podnikateľské subjekty, ktoré sa potrebujú rýchlo etablovať na slovenskom trhu, nepoznajú slovenskú legislatívu a ich podnikateľská činnosť nevyžaduje mať vlastné administratívne priestory.

Možnosť získať registračné sídlo v Bratislave čoraz viac využívajú taktiež slovenskí podnikatelia, ktorí nie sú z Bratislavy. Využívajú možnosť prezentovať svoju spoločnosť ako spoločnosť s bratislavským sídlom a pritom si nemusia prenajímať  kancelárske priestory, ktoré sú v Bratislave čoraz drahšie.

Za posledné obdobie zaznamenávame značný záujem o poskytnutie virtuálneho sídla zo strany slovenských podnikateľov, ktorí v čase krízy a neistoty sa snažia minimalizovať náklady. Zrušením "kamennej" kancelárie a presunutie sídla k nám takto podnikateľ získava značnú úsporu.

Registračné sídlo, prenájom sídla, officehousing pre obchodné spoločnosti či iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Naše služby poskytnutia registračného sídla ďalej obsahujú:

 • viditeľné označenie sídla spoločnosti klienta obchodným názvom a identifikačným číslom
 • zaistenie kontaktu spoločnosti klienta s verejnosťou a štátnymi orgánmi
 • ONLINE aplikáciu na správu doručenej pošty
 • bezplatné avízo o doručenej pošte e-mailom
 • preposielanie pošty na požadovanú adresu
 • scanovanie zásielok

 

Koľko stojí prenájom sídla v Bratislave?

Koľko stojí prenájom sídla v Bratislave? Najlepšia cena na trhu!

Naše ceny za poskytnutie registračného sídla v Bratislaveférové a transparentné. Klientom prinášame ONLINE aplikáciu na POSTA24.eu na administráciu došlej pošty! Nezmlčiavame skryté a dodatočné poplatky, u nás vždy viete, koľko vás bude spoločnosť alebo doplnková služba stáť.

pokračovať...


Podnikajte ihneď s českou ready-made firmou!

Podnikajte ihneď s českou ready-made firmou! Rozbehnite svoj biznis v ČR

Potrebujete rozšíriť svoje pôsobenie v Českej republike? Odporúčame vám kúpu českej ready-made spoločnosti. Podnikajte okamžite s českou ready-made s.r.o.! Ponúkame ready-made platca DPH, alebo neplatca DPH. Všetky spoločnosti sú bez obchodnej histórie, v prípade záujmu máme však k dispozícii aj spoločnosti s podnikateľskou históriou.

pokračovať...

 


Oslovila vás naša ponuka?

Postup pri zriadení virtuálneho sídla v Bratislave

Jednoduchý postup pri zriadení virtuálneho sídla Vašej slovenskej spoločnosti.

 • 1. Objednávka

  1. Objednávka

  Vyplňte prosím buď NEZÁVÄZNÚ objednávku alebo ZÁVÄZNÚ objednávku uvedenú nižšie, alebo nás telefonicky kontaktujte. Následne Vám zašleme e-mail, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných pre zriadenie virtuálneho sídla na Slovensku.
 • 2. Príprava

  2. Príprava

  Po obdržaní údajov Vám naši odborníci zabezpečia prípravu kompletných listín. Jedná sa hlavne o dokumentáciu súvisiacu so zriadením virtuálneho sídla, ktorú Vám zašleme so všetkými potrebnými inštrukciami.
 • 3. Komunikácia

  3. Komunikácia

  Po podpísaní dokumentov zabezpečíme komunikáciu s úradmi ako je obchodný register, okresný úrad odbor živnostenského podnikania, daňový úrad, alebo ostatné služby podľa vašich požiadaviek.
 • 4. Odovzdanie

  4. Odovzdanie

  Odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu, vrátane výpisu z Obchodného registra s vašim novým sídlom a Vy môžete začať podnikať.


Objednať virtuálne sídlo

Objednať virtuálne sídlo Nezáväzná objednávka | sídlo Klincová

Ak vás oslovila naša ponuka na zriadenie virtuálneho sídla v Bratislave, vyplňte prosím nasledovný objednávkový formulár - NEZÁVÄZNÚ objednávku.
Náš systém Vám vypočíta presnú cenu! A zašle všetky potrebné informácie. Je to veľmi jednoduché, nezaberie Vám to viac ako 2 minúty.

Pokračovať...


Kúpiť virtuálne sídlo

Kúpiť virtuálne sídlo Záväzná objednávka | sídlo Klincová

V prípade, že ste sa už rozhodli objednať a následne zriadiť virtuálne sídlo v Bratislave, vyplňte prosím nasledovný ZÁVÄZNÝ objednávkový ONLINE formulár.
Vložíte všetky potrebné údaje ohľadom zriadenia sídla pre Vašu spoločnosť, náš systém Vám vypočíta presnú cenu a vygeneruje ÚDAJE K PLATBE. Aké jednoduché!

Pokračovať...


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás Priamy kontakt

Alebo nás skontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom a všetko hneď vybavíme!

Volajte tel. č. (+421) 948 600 200, alebo píšte na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pokračovať...

 


Buďte informovaní!
Odoberať náš newsletter

Nasledujte nás